Переклади (усі види усного та письмового).

   
Працівники нашої компанії якісно та професійно нададуть послуги з перекладу технічної документації та художньої літератури. Також на найвищому рівні допоможуть в усному перекладі на ділових переговорах чи семінарах.
 
   
 Послуги письмового перекладу
 
completing-projects1 Переклад особистих документів Переклад особистих документів при оформленні візи, виїзді за кордон на навчання, роботу чи постійне проживання. Якісно та професійно перекладемо на потрібну Вам мову паспорт, свідоцтво про народження чи одруження, свідоцтво про смерть, диплом, атестат, трудову книжку чи водійське посвідчення. Та інші документи чи довідки.

 
completing-projects1 Технічний переклад При купівлі техніки чи обладнання за кордоном, виникає необхідність перекласти технічну документацію. 

Центр іноземних мов «EVEREST» має всю необхідну лінгвістичну, словникову і довідкову базу та кваліфікованих перекладачів, щоб швидко та якісно виконати переклад техпаспорта, специфікації, інструкції. Також переклад патентів та мовна адаптація архітектурних проектів.


completing-projects1 Медичний переклад При потребі лікування чи медичної консультації за кордоном, чи при купівлі імпортних ліків здійснюємо переклад усіх видів медичних довідок, свідоцтв, медичних звітів та заключень, результатів аналізів чи історій хвороб. Також медичну та фармацевтичну документацію тощо.

completing-projects1 Літературний переклад Переклад художньої та наукової літератури, газетних та журнальних статей. Переклад підручників, посібників, путівників та ін.

completing-projects1 Економічний переклад Ви замовляєте товар за кордоном, вам необхідно щоб він без проблем і затримок перетнув митницю, у вас іноземні партнери, тому постійно виникає потреба у перекладі річного чи фінансового звіту, бізнес-плану? Зробимо швидкий та якісний переклад на потрібну Вам мову економічної літератури, тендерної документації, сертифікатів, ліцензій, будь-якої економічної звітності.

completing-projects1 Юридичний переклад Юридична сфера відноситься до категорії послуг, які потребують точності та чіткості, особливо в умовах міжнародної співпраці. 

Складність юридичного перекладу полягає в тому, що одні й ті ж юридично-правові поняття в різних мовах можуть мати різне смислове наповнення. Тому перекладач повинен володіти не лише іноземною та рідною мовами, а й розбиратися в юридичних тонкощах як своєї країни, так і країни мови перекладу. Центр іноземних мов «EVEREST» здійснює переклад договорів, статутів, установчих документів, страхових полюсів, судових документів тощо.


completing-projects1 Переклад веб-сайтів Ви маєте власний інтернет-магазин і плануєте вийти на міжнародний ринок? 

Центр іноземних мов «EVEREST» якісно і швидко виконає для Вас переклад контенту Вашого сайту. Переклад текстового наповнення сайтів, переклад прихованих елементів сайту, переклад інтерфейсу сторінок, мовна підтримка сайту.

 

   
Послуги усного перекладу  
 

Здійснюємо послідовний та синхронний переклади.

 

Послідовний переклад - це переклад окремих висловлювань зразу ж після їх завершення, тобто вслід за мовцем.

Синхронний переклад  - переклад паралельно і одночасно із самим висловлюванням.  

   
completing-projects1 Переклад на семінарах При проведенні семінару, на який запрошені іноземні науковці, бізнесмени, викладачі чи медики, важливо щоб переклад був професійним. Адже від нього будуть залежати подалі відносини чи співпраця. Зверніться в центр іноземних мов «EVEREST» за 2 дні до проведення заходу і ми гарантовано підберемо професійного перекладача, який відповідає вашим вимогам. Переклад здійснюється з таких мов: англійська, німецька, французька, італійська, іспанська, польська.

 

completing-projects1 Переклад на виставках  

За умови звернення за 5 днів до проведення заходу ми гарантуємо добір професійного перекладача, який відповідає вашим вимогам з таких мов: англійська, німецька, французька, італійська, іспанська, польська.


completing-projects1 Переклад під час ділових переговорів Ділові переговори один з найважливіших моментів в бізнесі, без яких не можлива нормальна співпраця. Тому дуже важливо щоб переклад був на найвищому рівні, що дозволить уникнути непорозумінь. 

Центр іноземних мов «EVEREST» має значний досвід надання мовної підтримки ділових переговорів. Наші усні перекладачі володіють іноземною та рідною мовами на високому професійному рівні. 


completing-projects1 Переклад під час телефонних переговорів

За умови звернення за 2 дні до проведення заходу ми гарантуємо добір професійного перекладача, який відповідає вашим вимогам з таких мов: англійська, німецька, французька, італійська, іспанська, польська.


completing-projects1 Переклад під час екскурсій До Вас приїхали з-за кордону ваші знайомі, друзі, ділові партнери, Вам потрібно провести їм екскурсію по Львову чи інших містах України? 

Перекладачі центру іноземних мов «Everest» будуть раді надати Вам такі послуги, враховуючи Ваші побажання.

За умови звернення за 5 днів до проведення заходу ми гарантуємо добір професійного перекладача, який відповідає Вашим вимогам.

 


completing-projects1 Переклад за кордоном

Для поїздок за кордон центр іноземних мов «EVEREST» підбере кваліфікованого перекладача. Наш перекладач буде вашою правою рукою під час закордонного відрядження.
За умови звернення за 5 днів до проведення заходу ми гарантуємо добір професійного перекладача, який відповідає вашим вимогам з таких мов: англійська, німецька, французька, італійська, іспанська, польська. 


completing-projects1 Усний технічний переклад Ви придбали обладнання в іноземної компанії, для його встановлення і запуску до Вас приїхав фахівець, який не володіє українською? Ми надамо Вам усного перекладача з виїздом на Ваше підприємство по Львівській області.