Мовні курси. Тільки в Дрогобичі

Навчання в групах, навчання on-line, підготовка до ЗНО, підготовка до міжнародних іспитів

Центр іноземних мов “EVEREST” пропонує:

completing-projects1 Мовні курси Англійська

Без знання хоча б однієї іноземної мови в сучасному суспільстві не обійтися. Щоб успішно просуватися по кар'єрних сходах, вільно і з комфортом подорожувати, працювати або вчитися за кордоном, необхідно на достатньому рівні знати поширені іноземні мови. В центрі іноземних мов “EVEREST” ви отримаєте дійсно хороші знання і здобудете необхідні навички спілкування. Тут ви знайдете відмінний викладацький склад, інноваційні програми навчання і можливість вивчати мову без будь-яких початкових знань. Курси іноземних мов в нашому центрі в Дрогобичі відкриють для вас нові перспективи для особистісного зростання і спілкування, а також дозволять вам істотно просунутися в роботі або в навчанні у вітчизняних та зарубіжних вузах.

completing-projects1 Підготовка до ЗНО

Якісна освіта зараз - це вдала кар'єра Вашої дитини в майбутньому.

Якщо Ви хочете, здати ЗНО з високими балами і вступити до престижного вузу, то навчальний центр “EVEREST” саме те, що Вам потрібно.

Переваги занять разом з ЦІМ “EVEREST”:

Заняття проводять викладачі з великим досвідом роботи та професійним стажем. Заняття проводяться, як і індивідуально за програмою курсу, складеною спеціально для Вас, так і в групах. Сучасна методика викладання. гнучкий розклад навчання. зручне місце розташування

completing-projects1 Підготовка до міжнародних іспитів

Тести: Англійська мова: IELTS

Пройшовши курс підготовки до IELTS в Центрі іноземних мов “EVEREST”, Ви будете впевнені в успішній його здачі. Викладачі Центру іноземних мов “EVEREST”допоможуть Вам: ознайомитися зі структурою іспитів та питаннями по кожному розділу;покращити навички виконання завдань кожної секції; (завдання, які аналогічні тим, що включені у тест IELTS, вільно висловлювати свої думки іноземною мовою.

completing-projects1 On-line навчання

Учень і вчитель можуть перебувати в різних містах світу, і це ніяк не завадить їм займатися вивченням іноземної мови. Доступ до мережі Інтернет, мікрофон, навушники - ось все, що потрібно мати при собі, щоб вчити іноземну мову. Навчання в режимі онлайн є зручним способом вивчення мови. Уроки проходять у зручний для Вас час. Дощ, сніг, спека, мороз не змусять вас пропустити заняття. Якщо ви віддаєте перевагу вчитися у власному темпі, не виходячи з вашого будинку або офісу, on-line курси іноземних мов в Дрогобичі – саме для вас.

completing-projects1 Бізнес-англійська

completing-projects1 Суботній інтенсив від рівня А1-А2